hacjenda biznes

 

Ośrodek wypoczynkowy "HACJENDA" to idealne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego, spotkania firmowego lub branżowego. Powierz nam organizację ważnego dla Ciebie przedsięwzięcia, a my zagwarantujemy Ci jego profesjonalne przygotowanie. Posiadana przez nas baza i doświadczenie pozwoli Ci na zaaranżowanie interesującego spotkania, które z pewnością zakończy się sukcesem.

 

Dobrze przygotowana impreza pozostaje w pamięci na długi czas. W tej sytuacji nie warto ryzykować. Zleć przygotowanie spotkania profesjonalistom.

 

Pomożemy Wam w organizacji niezapomnianego spotkania biznesowego począwszy od przygotowania sali, po aranżację uroczystości i przygotowanie menu z daniami SPRAWDŹ WYKAZ DAŃ >>>.

 

Zapoznaj się z dodatkowymi atrakcjami naszego ośrodka SPRAWDŹ >>> oraz regionu SPRAWDŹ >>>, a także z bogatą baza noclegowa SPRAWDŹ >>>.

 

sala2

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty naszego ośrodka. Każda organizowana przez nas uroczystość stoi na najwyższym poziomie, dzięki czemu będą Państwo spokojni, że ważna dla Was uroczystość zakończy się sukcesem. 

 

 NASZE ATUTY:

  • IDEALNA SALA BIESIADNO-TANECZNA "HACJENDA"
  • DOSKONAŁE MENU
  • ARANŻACJA UROCZYSTOŚCI I WYSTRÓJ SALI
  • BAZA NOCLEGOWA
  • ATRAKCJE: basen, kort, jeziorko, plener, wyspa z peralgolą, plac zabaw

 

 

FIRMOWA IMPREZA INTEGRACYJNA - REDAN:

 

 

 

Zapraszamy do HACJENDY już dziś!

 

Jeśli masz pytania prosimy o kontakt:

kontakt button