historia in

 

Oferujemy możliwość zorganizowania kolonii i obozów dla grup młodzieżowych, szkół, organizacji, UKS-ów oraz innych klubów sportowych. Nasz ośrodek od 2004 roku z powodzeniem prowadzi działalność w zakresie organizacji obozów letnich dla dzieci i młodzieży. Posiadamy odpowiednią do tego infrastrukturę, w tym solidną bazę noclegową. Gwarantujemy udany wypoczynek w bezpiecznym i atrakcyjnym regionie w okolicach "Drawskiego Parku Krajobrazowego" i "Szwajcarii Połczyńskiej".

 

BAZA NOCLEGOWA

Ośrodek Wypoczynkowy "HACJENDA" jest idealnie dostosowany do przyjmowania kolonii oraz innych zorganizowanych grup wypoczynku. W ośrodku funkcjonuje przygotowana na wysokim poziomie baza noclegowa z 53 wolnymi miejscami SPRAWDŹ >>>.

 

 

 domki3

 

 

ATRAKCJE OŚRODKA

Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji m.in.: basen, kort tenisowy, boisko do siatkówki, wypożyczalnia rowerów i wiele innych. Dowiedz się więcej o dodatkowych atrakcjach ośrodka SPRAWDŹ >>>

 

basen2

 

 

ATRAKCJE REGIONU

Obok atrakcji związanych z ośrodkiem, warto wybrać naszą ofertę także z uwagi na atrakcje Regionu. W naszych okolicach znajduje się wiele dużych i czystych jezior np. Jezioro Drawskie, dających możliwość do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych, miasto kurort Połczyn-Zdrój z przepięknym Parkiem Zdrojowym, Szwajcarią Połczyńską i dobrze przygotowaną bazą zabiegową oraz SPA, czy choćby oddalony o 70 km Kołobrzeg i Morze Bałtyckie. Więcej o atrakcjach regionu dowiesz się z artykułu: SPRAWDŹ >>>. Sam ośrodek położony jest w spokojnej i zadbanej wsi Redło SPRAWDŹ >>>, z dostępem do boiska sportowego i hali sportowej.

 

atrakcje komorze drawskie

 foto: www.pojezierze-drawskie.pl

ŚWIETLICA

Zakwaterowani mogą korzystać z pawilonu "Hacjenda" mającego 136 m/kw powierzchni, w którym znajduje się jadalnia oraz świetlica z dostępem do TV, projektora, sprzętu nagłaśniającego oraz DVD. SPRAWDŹ >>>

 

hacjenda in

 

 

WYŻYWIENIE

W zakresie wyżywienia oferujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Zapoznaj sie z wykazem potraw SPRAWDŹ >>>

 

SALA GIMNASTYCZNA 

Dosłownie 50 metrów od ośrodka przy Publicznej Szkole w Redle znajduje się hala sportowa o wymiarach 18 m x 30 m, wysokość 8 m. W hali znajdują się 4 szatnie. 

 

 

hala redlo

 

STADION REDŁOVI: 

W odległości 400 metrów od ośrodka znajduje się stadion piłkarski z dobrze przygotowaną murawą o wymiarach 400 m od środka, bieżnią i trybunami oraz zapleczem z szatniami.

 

boisko redlovia

foto: www.polczynzdroj24.pl

 

 

DODATKOWE ATUTY

 • ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE WYCHOWAWCÓW - GRATIS.
 • PERSONEL OŚRODKA DOSTĘPNY PRZEZ 24h
 • KOSZT KORZYSTANIA Z HALI I STADIONU WLICZONY W CENĘ POBYTU UCZESTNIKA
 • STÓŁ DO PING PONGA
 • BOISKO DO PIŁKI SIATKOWEJ
 • KORT TENISOWY
 • WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW
 • MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU SPORTOWEGO
 • PLAC ZABAW
 • OCZKO WODNE Z WYSPĄ I PERALGOLĄ (tu organizujemy grille i dyskoteki)
 • TEREN JEST OGRODZONY I OŚWIETLONY
 • PARKING

 

Organizując kolonię lub obóz w naszym ośrodku wypoczynkowym masz gwarancję wielu atrakcji, odpowiedniego zaplecza, bardzo dobrego wyżywienia i przyjaznego personelu, który jest do Twojej dyspozycji przez 24h.

 

 

 Zapraszamy do HACJENDY już dziś!

 

 KOSZT POBYTU - 65 zł/doba

reserve room button