wesela2 in

 

Oferujemy możliwość zorganizowania przyjęć weselnych i okolicznościowych  w niebanalnym stylu i romantycznym nastroju w idealnie dostosowanym do tego celu pawilonie "HACJENDA" mogącym pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że wyczekana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

 

Wiem jak ważne w życiu jest wesele, dlatego każde tego typu przedsięwzięcie traktujemy bardzo poważnie i indywidualnie, dostosowując się do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Naszym celem jest dostarczenie Tobie i Twoim bliskim wspaniałego, nietuzinkowego doświadczenia i miłych wspomnień, które pozostają na całe życie.


poprawiny wesele in

 

Pomożemy Wam w organizacji niezapomnianego wesela począwszy od przygotowania sali biesiadnej po aranżację wieczoru i przygotowanie menu.

 

Naszymi atutami są także dodatkowe atrakcje ośrodka SPRAWDŹ >>>, a także baza noclegowa SPRAWDŹ >>>. Ponadto Klienci organizujący u nas wesela mogą także wypożyczyć weselną limuzynę SPRAWDŹ >>>.

 

sala2

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ SALI BIESIADNEJ

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty naszego ośrodka. Każda organizowana przez nas uroczystość stoi na najwyższym poziomie, dzięki czemu będą Państwo spokojni, że najważniejsza uroczystość życia zakończy się sukcesem. Zaufało nam już wielu Klientów, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług.

 

NASZE ATUTY:

  • IDEALNA SALA BIESIADNO-TANECZNA "HACJENDA" NA 120 OSÓB
  • DOSKONAŁE MENU
  • ARANŻACJA UROCZYSTOŚCI I WYSTRÓJ SALI
  • BAZA NOCLEGOWA
  • ATRAKCJE: basen, kort, jeziorko, plener, wyspa z peralgolą, plac zabaw

 

KOSZT:

Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia kosztów uroczystości weselnej.

 

 

Dzieci do lat 3 wyżywienie - gratis.

Dzieci od 3 do 12 lat 1/2 ceny menu.

 

WESELE DOMINIKI I MICHAŁA W HACJENDZIE

 

 

WESELE ANNY I ROBERTA W HACJENDZIE

 

WESELE MAŁGOSI I MATEUSZA W HACJENDZIE

 

WESELE MAŁGOSI I JAROSŁAWA W HACJENDZIE

 

 

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt button