h1

 

Oferujemy możliwość zorganizowania uroczystości wigilijnej w idealnie dostosowanej do tego celu nastrojowej sali biesiadnej "HACJENDA" mogącej pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że zaplanowana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

 

Dobrze przygotowana impreza pozostaje w pamięci na długi czas. Z możliwości zorganizowania przyjęcia wigilijnego bardzo często korzystają firmy i instytucje. W tej sytuacji nie warto ryzykować. Zleć przygotowanie uroczystości profesjonalistom.

 

Pomożemy Wam w organizacji niezapomnianej Wigilii począwszy od przygotowania sali biesiadnej po aranżację uroczystości i przygotowanie menu.

 

Naszymi atutami są także dodatkowe atrakcje ośrodka SPRAWDŹ >>>, a także baza noclegowa SPRAWDŹ >>>.

 

sala2

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ SALI BIESIADNEJ

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty naszego ośrodka. Każda organizowana przez nas uroczystość stoi na najwyższym poziomie, dzięki czemu będą Państwo spokojni, że jedna z najważniejszych uroczystość zakończy się sukcesem. Zaufało nam już wielu Klientów, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług.

 

 NASZE ATUTY:

  • IDEALNA SALA BIESIADNO-TANECZNA "HACJENDA" NA 120 OSÓB
  • DOSKONAŁE MENU
  • ARANŻACJA UROCZYSTOŚCI I WYSTRÓJ SALI
  • BAZA NOCLEGOWA
  • ATRAKCJE: basen, kort, jeziorko, plener, wyspa z peralgolą, plac zabaw

 

 

Zapraszamy do HACJENDY już dziś!

 

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt button