Oferta

historia in

 

Oferujemy możliwość zorganizowania kolonii i obozów dla grup młodzieżowych, szkół, organizacji, UKS-ów oraz innych klubów sportowych. Nasz ośrodek od 2004 roku z powodzeniem prowadzi działalność w zakresie organizacji obozów letnich dla dzieci i młodzieży. Posiadamy odpowiednią do tego infrastrukturę, w tym solidną bazę noclegową. Gwarantujemy udany wypoczynek w bezpiecznym i atrakcyjnym regionie w okolicach "Drawskiego Parku Krajobrazowego" i "Szwajcarii Połczyńskiej".

Read more: Obozy sportowe i kolonie w Hacjendzie

 

hacjenda biznes

 

Ośrodek wypoczynkowy "HACJENDA" to idealne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego, spotkania firmowego lub branżowego. Powierz nam organizację ważnego dla Ciebie przedsięwzięcia, a my zagwarantujemy Ci jego profesjonalne przygotowanie. Posiadana przez nas baza i doświadczenie pozwoli Ci na zaaranżowanie interesującego spotkania, które z pewnością zakończy się sukcesem.

Read more: Spotkania firmowe i biznesowe w Hacjendzie

łowisko panorama

 

Hacjenda dysponuje niezależnym łowiskiem, w którym hodujemy kilka gatunków ryb takich jak: karp, lin, płoć, szczupak. W okół naszego stawu rozlokowane są pomosty co znacznie ułatwia wędkowanie.

Read more: Łowisko w Hacjendzie

basen1

 

Kolejną atrakcją cieszącą najmłodszych jest odkryty basen pływacki o wymiarach 6 m x 12 m i głębokości 1,34 m znajdujący sie na terenie naszego ośrodka. HACJENDA daje wiele możliwości spędzenia interesująco i aktywnie wolnego czasu.  

Read more: Basen w Hacjendzie

kort

 

Nasi Klienci maja możliwość korzystania z pełnowymiarowego oraz oświetlonego kortu tenisowego znajdującego się na terenie ośrodka. Przebywając w Hacjendzie masz możliwość spędzić aktywnie i interesująco swój wolny czas.

Read more: Kort tenisowy Hacjenda

limuzyna in

 

Dobrze przygotowana uroczystość weselna wymaga także odpowiedniej limuzyny, aby młoda para prezentowała się idealnie i prestiżowo. Oprócz organizacji uroczystości oferujemy Państwu wynajęcie sportowej limuzyny Mercedesa, dzięki której przyjazd do Kościoła będzie czystą przyjemnością i wywrze wrażenie na zebranych gościach.

Read more: Wynajem limuzyny

 

hacjenda in

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Hacjenda" od 2012 roku z powodzeniem organizuje wszelkiego typu imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, komunie, chrzciny, bankiety, wigilie, imieniny, andrzejki, Sylwester, spotkania biznesowe itp. Oferujemy możliwość zorganizowania przyjęć weselnych i okolicznościowych  w niebanalnym stylu i romantycznym nastroju w idealnie dostosowanej do tego celu sali zabaw "HACJENDA".

Read more: Imprezy okolicznościowe

 

 

domki1

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Hacjenda" oferuje możliwość zakwaterowania w specjalnie przygotowanych drewnianych domkach letniskowych. Ogółem dostępnych jest 53 utrzymanych w wysokim standardzie miejsc noclegowych.

Read more: Noclegi

MENU ORG HACJENDA

domki8os

 

W naszej bazie noclegowej znajdują się 3 domki piętrowe z poddaszem i łazienkami mogące pomieścić 8 osób.

Read more: Domki 8 osobowe

h1

 

Przeżyj niezapomniany, magiczny wieczór sylwestrowy wspólnie z "HACJENDĄ". Gwarantujemy Ci dobrą zabawę przy dzwiękach muzyki mechanicznej z DJ, moc wrażeń, atrakcje, konkursy, a także doskonale przygotowane menu.

Read more: Sylwester

h1

 

Przeżyj niezapomniany, magiczny wieczór andrzejkowy wspólnie z "HACJENDĄ". Gwarantujemy Ci dobrą zabawę przy dźwiękach muzyki mechanicznej z DJ, moc wrażeń, atrakcje, konkursy i doskonale przygotowane menu.

Read more: Andrzejki

h1

 

Oferujemy możliwość zorganizowania uroczystości wigilijnej w idealnie dostosowanej do tego celu nastrojowej sali biesiadnej "HACJENDA" mogącej pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że zaplanowana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

Read more: Wigilie

DSC3449

 

Oferujemy możliwość zorganizowania dowolnej uroczystości w idealnie dostosowanej do tego celu sali biesiadnej "HACJENDA" mogącej pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że wyczekana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

Read more: Bankiet

komunie

 

Oferujemy możliwość zorganizowania uroczystości komunijnej w idealnie dostosowanej do tego celu sali biesiadnej "HACJENDA" mogocej pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że wyczekana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

Read more: Komunie

wystroj

 

Oferujemy możliwość zorganizowania uroczystości chrzcin w idealnie dostosowanej do tego celu sali biesiadnej "HACJENDA" mogącej pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że wyczekana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

Read more: Chrzciny

wesela2 in

 

Oferujemy możliwość zorganizowania przyjęć weselnych i okolicznościowych  w niebanalnym stylu i romantycznym nastroju w idealnie dostosowanym do tego celu pawilonie "HACJENDA" mogącym pomieścić do 120 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że wyczekana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

Read more: Wesela

 h1

 

W Hacjendzie zawsze dbamy o satysfakcję naszych Klientów, dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości serwowanych potraw. Zaspokajamy najbardziej wyszukane gusta oferując bardzo smaczne, domowe dania i przekąski.

Read more: Menu weselne 170 zł

 h1

 

W Hacjendzie zawsze dbamy o satysfakcję naszych Klientów, dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości serwowanych potraw. Zaspokajamy najbardziej wyszukane gusta oferując bardzo smaczne, domowe dania i przekąski.

Read more: Menu weselne 190 zł

 h1

 

W Hacjendzie zawsze dbamy o satysfakcję naszych Klientów, dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości serwowanych potraw. Zaspokajamy najbardziej wyszukane gusta oferując bardzo smaczne, domowe dania i przekąski.

Read more: Menu weselne 130 zł

 

poprawiny wesele in

 

Każda udana uroczystość weselna kończy się poprawinami. W Hacjendzie zawsze dbamy o satysfakcję naszych Klientów, dlatego oferujemy Państwu organizację poprawin w preferencyjnej cenie.

Read more: Poprawiny

Subcategories