Ośrodek Wypoczynkowy "HACJENDA" położony jest we wsi Redło, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Połczyn-Zdrój, w powiecie świdwińskim.  Nasz ośrodek oddalony jest od Świdwina - 10 km, od Połczyna-Zdroju - 12 km, od Drawska Pomorskiego - 43 km, od Kołobrzegu - 63 km, Koszalina - 64 km, Świnoujścia - 128 km, Szczecina - 132 km, od Poznania - 195 km, od Berlina - 268 km, od Warszawy - 505 km.

 

Dojazd do Redła jest bardzo łatwy ponieważ wieś zlokalizowana jest przy drodze nr 153 łączącej się z drogą wojewódzką 163 biegnącej z centralnej Polski nad Morze Bałtyckie do Kołobrzegu i Koszalina. W odległości 40 km na południe od Redła przebiega także z droga szybkiego ruchu nr 20 biegnącej ze Szczecina do Trójmiasta.

 

MAPA GOOGLE:

 

 

Dojazd dla klientów poruszających się publicznymi środkami komunikacji także powinien być korzystny ponieważ w Świdwinie oddalonym o 10 km od Redła znajduje się dworzec PKP na trakcji relacji Szczecin - Stargard Szczeciński - Koszalin - Trójmiasto. Dojazd Z Redła do Świdwina możliwy jest busem.

 

Nasz ośrodek leży w spokojnej i zadbanej wsi Redło liczącej blisko 1200 mieszkańców. Na terenie wsi znajdują się sklepy, kościółek, hala sportowa oraz stadion piłkarski. Więcej o atrakcjach naszego ośrodka dowiesz się tutaj: SPRAWDŹ >>>. W oddalonym o 12 km Połczynie-Zdroju znajduje się kompleks uzdrowisk oraz przepiękny ponad 5 hektarowy zabytkowy Park Zdrojowy. Redło sąsiaduje także z Drawskim Parkiem Narodowym, do którego granic ma jedynie 10 km, Pojezierzem Drawskim oraz przepiękną krainą zwaną Szwajcarią Połczyńską. Z naszego ośrodka wypoczynkowego niedaleko także do oddalonego o 63 km Morza Bałtyckiego. Więcej o atrakcjach turystycznych naszego regionu dowiedzą się Państwo z niniejszego artykułu SPRAWDŹ >>>

 

Zapraszamy do HACJENDY już dziś!

 

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt button